فروخته شدن تمامی بلیط های جام جهانی 2018 در روسیه

0

فروخته شدن تمامی بلیط های جام جهانی 2018 در روسیه

با سلام، در 14 سپتامبر امسال تمامی بلیط های جام جهانی روسیه در مدت زمان بسیار کوتاهی به فروش رفت. همانطور که بلیط جام کنفدراسیون ها در مدت زمان کوتاهی به فروش رفت. بلیط ها در سه مرحله به فروش رفته است:

فروش بلیط های جام جهانی روسیه
فروش بلیط های جام جهانی روسیه

 

مرحله یک : مرحله اول به دو دوره تقسیم میشود. دوره اول از 14 سپتامبر شروع شد و تا 12 اکتبر ادامه پیدا میکرد. هرکسی در این مدت میتوانست برای ثبت نام در خریدن بلیط ها ثبت نام کند. از 16 نوامبر تمامی کسانی که ثبت نام کردند گزارش ثبت نام خود را از مراکز مرتبط دریافت میکنند. برای دوره دوم فروش: از 16 نوامبر شروع و تا 28 نوامبر ادامه پیدا میکند و بلیط ها با توجه به صف فروش فروخته میشود.

مرحله دوم : همانند دوره اول فروش به دو دوره تقسیم میشود. با تفاوت که دوره دوم وقتی شروع میشود که ترسیم مسابقات جام جهانی و تیم ها کامل شده باشند و از 1 دسامبر شروع خواهد شد. مرحله دوم : دوره اول (بر اساس نتایج رسم) از 5 دسمبر 2017 تا 31 ژانویه 2018 و اولی دوره فروش – از 13 مارس تا 3 آوریل 2018 است.

مرحله سوم : مرحله سوم فروش در تاریخ 18 آوریل 2018 آغاز می شود و در روز 15 ژوئیه (در روز فینال جام جهانی) به پایان می رسد. در مرحله سوم بلیط به صورت اولیه عرضه خواهد شد.

همانند جام کنفدراسیون ها تمامی بلیط ها در چهار دسته به فروش میرسد که کمترین آنها 20 دلار قیمت دارد.

در جام جهانی 2018 امکان خریداری کردن یک بسته کامل بلیط برای همه مسابقات برگزار شده در یک شهر، یا برای تمامی مسابقات یک تیم وجود خواهد داشت.

در آغاز فروش بلیط های جام جهانی روسیه 2018 تیم سازماندهی کننده فیفا با یک شوک عجیبی رو به رو شدند. سایت فیفا با 500 هزار درخواست خرید بلیط مواجه شد. پیشبینی میشود مسابقات افتتاحیه و مسابقه فینال بیشترین میزان درخواست خرید بلیط را داشته باشند.( با درخواستی بیش از 40 هزار بار برای یک بازی )

اکثر درخواستها از روسیه، برزیل، مکزیک، آرژانتین، شیلی و ایالات متحده آمریکا دریافت شده است.

همگی بی صبرانه منتظر رسیدن مسابقات جام جهانی 2018 به میزبانی روسیه هستیم و با وجود تهدیدات مکرر گروه های افراطی مانند داعش بعضی ها پیش بینی میکردند که ممکن است استقبال از مراسم جام جهانی امسال روند خوبی را طی نکند و شور همیشگی را نداشته باشد.

چالش داعش در جام جهانی 2018 روسیه یکی از مهم ترین چالش های دولت روسیه محسوب میشود که باید دید ولادمیر پوتین چه تدبیری برای مقابله با این تهدید اندیشیده است.گفتنی است بازار سیاه بلیط های جام جهانی به زودی رونق زیادی خواهند گرفت و به قیمت بسیار بالایی فروخته خواهد شد.

امیدواریم از این مطلب نهایت لذت را برده باشید.

یک مهاجر

Leave A Reply

Your email address will not be published.