سه جاذبه عالی در ساحل آمالفی در ایتالیا

0

سه جاذبه عالی در ساحل آمالفی در ایتالیا

 

با سلام، در این مطلب مربوط به ایتالیا، منطقه ای فوق العاده و ساحلی را به شما معرفی خواهیم کرد که هرگز از یادتان فراموش نخواهد شد.  به عکس های ساحل آمالفی زیر توجه کنید :

ساحل آمالفی
ساحل آمالفی
ساحل آمالفی
ساحل آمالفی

 

ساحل آمالفی در نقشه
ساحل آمالفی در نقشه

اگر از شما بخواهند راجع به ایتالیا و سفر اخریتان به آنجا بنویسید یا صحبت بکنید، احتمال زیاد شما راجع به غذاهای لذیذ آن کشور،منظره های زیبا و چشم نواز،آّب و هوای عالی و مسائلی از این دست صحبت خواهید کرد. به عبارت دیگر سفر کردن به ایتالیا میتواند بسیار عالی و هیجان انگیز باشد. شما حتی میتوانید در ایتالیا با سفر فقط به یک منطقه یک سفر چالشی و هیجان انگیزی داشته باشید. با سایت یک مهاجر همراه باشید تا به شما این مکان فوق العاده را معرفی کنیم.

خوشبختانه همچین مکانی در ایتالیا موجود است. این مقصد میتواند هرآنچه که در ایتالیا برای مسافران وجود دارد را نشان دهد. نام این مقصد در ایتالیا ساحل آمالفی است. ما در این مطلب سعی بر معرفی سه جاذبه و مقصد برتر در این ساحل را به شما معرفی کنیم، مطمئن هستیم با یکبار سفر کردن به این منطقه برای دفعات بعدی نیز به سراغ رزرو هتل و بلیط هواپیما خواهید رفت!

سورنتو (Sorrento)

 

سورنتو
سورنتو

سورنتو در ساحل آمالفی یکی از بحث برانگیز ترین مکان های ایتالیا محسوب میشود. این مقصد یک مکان عالی برای گردشگران از هر نوع سلیقه ای محسوب میشود.

دریای مدیترانه و کوه ووزویوی منظره ای فوق العاده و حیرت آور به این منطقه داده است. کوه ووزویوی که در فاصله دور با ترکیب دریایی آبی رنگ تصویر فراموش نشدنی در یاد شما خواهد گذاشت. همچنین ردپای تاریخ را در این منطقه به وضوح حس میشود. این منطقه در تاریخ بارها بین رومی ها و یونانی ها دست به دست شده است و خرابه های آن دوران در این منطقه قابل مشاهده است. خرابه کاخ هایی که به احتمال زیاد برای روز پرشکوه ساخته شده بودند. اما امروزه محل بازدید گردشگران در ایتالیا است.

جدا از اینک این یک مکان عالی برای گردشگران محسوب میشود، سورنتو یک مقصد عالی و شناخته شده برای مردم ایتالیا نیز است. همچنین این منطقه، هتل ها و استراحتگاه های زیادی دارد که به حالت های مختلف از خانه های بزرگ تا ویلا های کوچک یا خانه شهری نیز میتوان پیدا کرد.

پوسیتانو (Positano)

 

پوسیتانو
پوسیتانو

دو کلمه رنگارنگ و زیبا میتواند بهترین توصیف برای منطقه پوسیتانو باشد. این منطقه بسیار شبیه سورنتو است و میتواند تمامی امکانات ساحل امالفی را در قالب کوچتر به شما ارائه دهد. ساحلی بزرگ و زیبای پوسیتانو یک مکان عالی برای تمام کسانی محسوب میشود که به دنبال آرامش و ریلکس کردن هستند.

همچنین مکان های زیادی در اطراف مرکز این منطقه وجود دارد. ازجمله رستوران های بزرگ و رستورات های غذای دریای که هر نوع غذایی دریای لذیذی که بخواهید در این منطقه میتوانید پیدا کنید. پس این مکان زیبا با غذاهای عالی را از دست ندهید.

کاپری (Capri)

 

کاپری
کاپری

آخرین موردی که میخواهیم به شما معرفی کنیم کاپری در ساحل آمالفی است.این گزینه آخرین مقصد مطلب ما است اما کمترین یا بدترین آنها محسوب نمیشود.کاپری به هر حال عضو مهمی از ساحل امالفی محسوب میشود و به عقیده بسیاری از مردم بهشت ایتالیا شناخته میشود.

تعداد شهرهای کوچکی این جزیره وجود دارد که میتوانید آنها را ببینید و در آنجا مدتی اقامت کنید.به طور مثال : آناکاپری (Anacapri) یکی از همین شهر ها محسوب میشود. این شهر به طور عجیبی ساکت و آرام است و مرکز خوبی برای دیدن سنت های قدیمی ایتالیا و سبک زندگی آنها محسوب میشود.

جدا از این چیزهایی که گفتیم، کار های دیگری نیز است که شما میتوانید در کاپری انجام دهید ازجمله : پیاده روی یا دیدن از بندرگاه قدیمی و زیبا این منطقه که زیبایی این منطقه شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

اگر قصد سفر به ایتالیا را داشتید سفر به ساحل آمالفی را از دست ندهید به ما اعتماد کنید با یکبار سفر به این منطقه بلیط سفر مجدد خود را رزرو خواهید کرد.

یک مهاجر

Leave A Reply

Your email address will not be published.