معرفی بهترین کمپ های اسکی در واشینگتن

0

مسلما وقتی صحبت از ورزش های زمستانی و کمپ های اسکی در آمریکا به میان می آید ، همه ما ناخوداگاه یاد یوتا و کلورادو می افتیم . کمتر کسی است که بداند در واشینگتن هم تعداد قابل توجهی کمپ های زمستانی برای ورزش های برفی وجود دارد . شما می توانید خیلی راحت از سیاتل به سمت این پیست ها بروید یا اینکه از سایت های اسکی شرق و جنوب ایالت استفاده کنید . مطمئنا واشینگتن به خاطر مسائل سیاسی و موزه های علمی اش شناخته می شود ولی به شما قول می دهم که اگر یکبار از پیست های اسکی این ایالت استفاده کنید ، نظرتان عوض می شود . در این قسمت از مکان های دیدنی به معرفی این پیست های اسکی می پردازیم .

کمپ

معرفی بهترین کمپ های اسکی در واشینگتن

کوهستان کریستال

بزرگترین کمپ اسکی واشنیگتن در نزدکی سیاتل و تاکوما قرار دارد . این کمپ زیبا هم می تواند یک مقصد عالی در زمستان و تابستان باشد . این پیست در هر زمان از سال مملو از برف است . در حالی که اکثر سایت های زمستانی یوتا و کلورادو عاری از هر گونه هتل هستند ، در کوهستان کریستال 3 متل عالی و زیبا وجود دارد که مسافران می توانند در آنجا استحرات کنند و از امکانات بی نظیرش استفاده لازم را ببرند .

قله اسنوکوالمی

قله اسنوکوالمی

این قله زیبا که در شهرستان کینگ قرار دارد ، یک مقصد مناسب برای اسکی بازان حرفه است . کوه های این شهر بخاطر پوشش گیاهی درختان کاج و شیب تند ، اسکی کردن برای افراد مبتدی رسا سخت کرده است . تنها چند قسمت با شیب های ملایم برای خانواده وجود دارد که متاسفانه تلکابین ندارد . تلکابین ها برای قسمت های حرفه ای تر قرار گرفته اند . مشکل دیگری که این منظقه دارد این است که هتل های مناسبی در نزدیکی ان قله وجود ندارد ولی در داخل شهر کینگ متل ها و مسافرخانه های زیادی وجود دارند که زیاد هم از قله دور نیست .

میشن ریج ( Mission Ridge )

میشن ریج ( Mission Ridge )

این سایت اسکی زیبا در قسمت شرقی شهر کاسکید  قرار دارد  و به همین علت است که نسبت به سایر کمپ های اسکی واشینگتن آفتابی تر است . این سایت بیشتر شهرت خود را به خاطر مسابت ایکس دارد ، در جایی که سری 12 ام مسابقات ایکس در این سایت برگذار شد . از جمله ویژگی های این سایت می توان به امکانات فوق العده پیشرفته و مدنی که دارد اشاره کرد که البته این امکانات هم مدیون برگذاری مسابقات ایکس است . چندین هتل خوب در کنار این سایت قرار دارد و همچنین آبشار های یخ زیبایی هم در قسمت غربی این سایت اسکی وجود دارد .

منطقه اسکی وایت پس

منطقه اسکی وایت پس

بهترین مکان برای کسانی که قصد دارند اسکی کردن را یاد بگیرند وایت پس می باشد . شیب بسیار ملایم ، عدم پوشش گیاهی و وجود مربیان اسکی در این منطقه دلایل کافی برای همه کسانی هستند که دوست دارند اسکی یاد بگریند . در این منطقه چندین رستوران خانوادگی و متل های ارزان قیمت وجود دارد . این سایت اسکی بیشترین بازدید کننده در طول سال را دارد که دلیلش هم چیزی جز فضای خانوادگی و جو دوستانه اش نیست .

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.