پارک آبی آکوالند آنتالیا

0

پارک آبی آکوالند آنتالیا

پارک ابی آکوالند آنتالیا از هیجان انگیزترین مجموعه های توریستی آنتالیا و دیدنی های ترکیه است که در ساحل کنیاآلتی قرار دارد. این پارک آبی در بخش سرگرمی و رفاهی امکانات ویژه و خاصی دارد که این مکان را بسیار جذاب ساخته است. پارک آبی آکوالند وسایل سرگرمی خاصی از جمله سرسره های مارپیچی و بزرگی دارد که استفاده از انها موجب هیجان زیادی می شود و باعث گرفته شدن انرژی زیادی می شود.

پارک آبی آکوالند آنتالیا

پارک ابی آکوالند آنتالیا هرکسی باید در فضای سرسبز و بسیار جذاب پیاده روی کند تا به نقطه ی شروع این سرسره های بلند برسد.در مسیر این قسمت جنگلی رستوران ها ، کافی شاپ هایی ساخته شده که مکانی برای استراحت وصرف غذاها و نوشیدنی هایی ناب برای افراد و خانواده هاست. در این رستوران ها غذاهای خارجی  با بهترین کیفیت توسط سرآشپز های خارجی و ترک سرو می شود .هم چنین در این مسیر یک پارک آبی بسیار زیبا وجود دارد.

پارک آبی آکوالند آنتالیا

در پارک ابی آکوالند آنتالیا موسیقی به صورت زنده نیز پخش می شود. در ساعات معینی از شبانه روز در این پارک آبی مسابقه ها و برنامه های زنده ای برگزار می شود که هرکسی می تواند در این مسابقات و برنامه ها شرکت کند. در این پارک نیزپارکی مختص دلفین ها وجود دارد که روزانه برای یک ساعت نمایش هایی زیبا از این دلفین ها به معرض نمایش علاقه مندان گذاشته می شود. این نمایش ها در ساعات 11:30 و14:00 انجام می گیرد.

برای ورود به پارک ابی آکوالند آنتالیا باید هزینه ای پرداخت کرد که باتوجه به ساعتی که در این مجموعه وقت میگذارند باید این هزینه پرداخت شود. در این پارک بخش ویژه ای به نام بخش تفریحات وجود دارد که جز دیدنی ترین بخش های این پارک می باشد.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.