موزه ژوراسیک سریندهورن

0

موزه ژوراسیک سریندهورن

موزه ژوراسیک سریندهورن به عنوان یک مرکز تحقیقاتی مهم نیز شناخته می شود.این موزه بزرگترین مرکزتحقیقاتی در قسمت جنوب شرقی آسیاست که دارای تجهیزات کاملی است و بر روی فسیل های تاریخی تحقیق و مطالعه می کند.این موزه بسیار زیباست و نام  پرنسس ماها چاکری سیریندهورن بر روی این مجموعه ی دیدنی گذاشته شده است.

موزه ژوراسیک سریندهورن

این موزه ی دیدنی دارای راهروهایی است که سبک قدیمی طراحی و ساخته شده است. برای آشنایی بیشتر با تاریخ زمین در این موزه تونل های خاصی ساخته شده است که به وضوح درباره ی گذشته توضیحاتی را به مردم می دهد. در این مجموعه ی جذاب گذشته ی کره ی زمین از دویست میلیون سال پیش ،از زمان پیدایش و زیستن دایناسورها و موجودات غول پیکر تا زمان انقراض انها به خوبی نمایش داده شده است.

موزه ژوراسیک سریندهورن

در این تونل ها برای نمایش شکل دایناسورها اسکلت ها و فسیل هایی به شکل هنرمندانه و با ظرافت بسیاری در کنار هم چیده شده است و برای نمایش محیط زندگی آنها از ماکتهای فوق طبیعی استفاده شده است. این مجموعه ی زیبا دو روز در هفته در روزهای یکشنبه و سه شنبه از 9 صبح تا 5 عصر پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه مندان به بازدید این مکان دایر می باشد.اگر قصد دارید که با اتوبوس به این مجموعه زیبا بروید دو نوع اتوبوس دولتی و خصوصی در ترمینال های کشور تایلند از جمله در شهرهای فانگ نا ، هاتیای، بانکوک ، ترانگ و سورات تانی قرار داده شده است که با استفاده از آنها می توان به راحتی به موزه زیبا رفت. بیش از ده ساعت زمان می برد که به این مجموعه ی زیبا بروید. گردشگرانی که از تور تایلند استفاده می کنند می توانند در این تورها از این مکان زیبا دیدن کنند.

موزه ژوراسیک سریندهورن

در شهر کرابی کمپانی های بسیاری وجود دارد که اتوبوس هایی با قیمت مختلف را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد تا از موزه ژوراسیک سریندهورن دیدن کنند. برای رفتن به این مجموعه متاسفانه خط قطاری وجود ندارد. ایستگاه سورات تانی برای رفتن به این مکان نزدیک ترین ایستگاه قطار می باشد. برای اینکه بتوانید راحت تر به این مجموعه زیبا بروید بهترین انتخاب برای شماست . این فرودگاه در فاصله ی ده کیلومتری به مرکز شهرقرار دارد. فرودگاه بین المللی کرابی در چهل کیلومتری آو نانگ واقع است وتا  شلوغ ترین قسمت شهر 15 کیلومتر فاصله دارد.

موزه ژوراسیک سریندهورن

علاقه مندان سفر به کشور تایلند، می توانند در صورت تمایل با متخصصین ما مشورت کنند و از فرهنگ وسنت ها و رفتار مردم و طبیعت زیبای این کشور دیدن کنند و از این سرزمین لذت ببرند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.