دهکده تایلندی رز گاردن

0

دهکده تایلندی رز گاردن

یکی دیگر از دیدنی های کشور تایلند دهکده تایلندی رز گاردن می باشد. این دهکده ی زیبا در اصل بیرون از پایتخت ساخته شده است و بعضی ها این مجموعه را جزو پایتخت به حساب می آورند. این جاذبه ی توریستی زیبا در فاصله ی پنجاه کیلومتری غرب بانکوک دربخش ناخن پاتوم بنا شده است. از دهکده تایلندی رز گاردن تا نقطه مرکزی شهر حدود پنجاه کیلومتر فاصله برآورد شده است و برای رفتن به این دهکده ی دیدنی باید حدود یک ساعت رانندگی کرد.

دهکده تایلندی رز گاردن

یک دریاچه ی بسیار آرامش بخش با آبی زلال در این مجموعه زیبا وجود دارد که وجود آن باعث شده محیط این باغ بسیار رویایی باشد. وقتی به دهکده تایلندی رز گاردن نزدیک می شوید عطر و بوی خوش گل های این باغ به مشامتان می رسد و نفس و روح آدمی را تازه می کند. در این دهکده ی زیبایک سری نمایش برگزار می شود که مرتبط با فرهنگ کشور تایلند می باشد و برای گردشگران و توریست ها بسیار جذاب می باشد.این مراسمات شامل رقص سنتی این کشور، مراسم عروسی تایلندی، بوکس تایلندی، شمشیربازی و حرکات نمایشی فیل ها می باشد. از بین همه ی این مراسمات اجرای رقص سنتی تایلندی رسمی است که بیشتر گردشگران بخاطر آن به دهکده ی تایلندی رز گاردن می آیند. اجرا ی این مراسمات باعث می شود که ساعت ها بدون اینکه حوصله ی شما سر رود وقتتان سپری شود.

دهکده تایلندی رز گاردن

در این مراسمات انواع غذاهای سنتی و مدرن تایلندی، سوغاتی های خوشمزه وخوش رنگ و لعاب و کادوهای زیبا در دسترس علاقه مندان قرار دارد کشورتایلند از لحاظ آب و هوا و مراکز دیدنی جزو کشورهایی است که همیشه زبانزد عام و خاص است. این کشور دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی است که در طول سفر می توانید از آنها دیدن کنید . حتی اگر فرصت بازدید از تمام اماکن مذهبی و گردشگری را نداشتید حتما از دهکده ی تایلندی رز گاردن دیدن کنید.

دهکده تایلندی رز گاردن از اماکن فرهنگی وتفریحی کشور تایلند محسوب می شود .دیدن این مجموعه و مراسم های زیبای آن خالی از لطف نیست.

Leave A Reply

Your email address will not be published.