خیابان واکینگ استریت پاتایا

0

خیابان واکینگ استریت پاتایا 

یکی از جاذبه های گردشگری کشور تایلند، خیابان واکینگ استریت پاتایا است که در شهر پاتایا واقع شده است. در این خیابان زیبا همه چیز برای خوشگذرونی و رقص و شادی کردن فراهم است. در این خیابان انواع امکانات رفاهی و تفریحی از جمله بار ها، دیسکو ها، کاباره ها و خیلی مکان سرگرم کننده دیگر فراهم شده است و همه چیز به راحتی در اختیار علاقه مندان و توریست ها قرار داده می شود. بدوناقراق می توان گفت که با یکبار آمدن به این منطقه برای همیشه بر ابن باور خواهید بود که خیابان واکینگ استریت جذاب ترین و محبوب ترین خیابان دنیاست !

خیابان واکینگ استریت پاتایا

برای رفتن به این خیابان جذاب می توانید از مسیر ساحل بروید و در حین قدم زدن از زیبایی های این منطقه لذت ببرید . در شب ها مسیرهای که به این خیابان منتهی می شوند بسیار شلوغ می شوند و بخاطر حجم ترافیکی که ایجاد می شود از ساعت هفت عصر تا سه صبح خیابان واکینگ استریت پاتایا  بسته می شود. در این خیابان زیبا انواع غذاهای بین المللی و محلی و بسیاری از غذاهای دریایی خوشمزه سرو می شود. انواع دیسکو ها و رستوران های ایتالیایی،  هندی،  تایلندی و بین المللی در هر گوشه از این خیابان وجود دارد که در اندازه های کوچک و بزرگ و با قیمت های مختلف در خدمت رسانی آماده هستند.

خیابان واکینگ استریت پاتایا

خیابان واکینگ استریت پاتایا  در حدود نیم کیلومتر طول دارد و انواع رستوران ها ، کافه ها، باشگاه های شبانه در آن وجود دارد  وانواع موسیقی های زنده ،برنامه های سرگرم کننده و رقص و هنرنمایی های جذاب افراد به صورت گروهی و فردی در وسط خیابان ، باعث جذب مردم به این منطقه می شود و با این کار مقداری پول بدست می آورند. در کافه ها و رستوران های موجود در این خیابان واکینگ استریت پاتایا  انواع نوشیدنی ها و خوراکی ها با توجه به ذائقه ی افراد فروخته می شود. اگر مسیرتان به این شهر زیبا افتاد حتما به این خیابان سری بزنید و اوقاتی خوش را در این مجموعه ی کامل و جذاب بگذرانید

Leave A Reply

Your email address will not be published.