استانبول چگونه میتواند یک سفر کم خرج برای شما دوستان باشد

0

استانبول یکی از برترین شهرهایی است که ایرانیان به آن مسافرت میکنند و گاهی به چندین ماه میرسد سفرشان ، حال چرا استانبول را مورد گردشگری قرار میدهد . سایت یک مهاجر جواب این سوال را زیبا را در ادامه این مطلب به شما میدهد .

استانبول

استانبول چگونه میتواند کم خرج ترین مسافرت باشد

ترکیه در طول تاریخ مرکز ادیان مختلف بوده است. یک از دیدنی های ترکیه مساجد ، کلیسا ها و کنیساهای تاریخی است که از ایام گذشته باقی مانده است و هر سال توریست های زیادی برای بازدید از آنها با تور ترکیه به این کشور سفر می کنند.

ترکیه جزو سرزمین هایی است که تاریخ کهنی دارد ، از 2500 سال پیش تمدن های مختلف در این منطقه باقیمانده اند . در حال حاضر تمام این بازمانده های تاریخی به خوبی مراقبت میشوند و توریست های بسیاری هر ساله از اماکن تاریخی در سر تا سر ترکیه دیدن می کنند.

استانبول
از صخره نوردی گرفته تا موج سواری و انواع ورزشهای آبی و آکوا پارک ها و شهر بازی های مجهز ، در ترکیه برای توریست ها فراهم است .به عبارتی می توان گفت برای تمام سلیقه ها در ترکیه سرگرمی هایی در نظر گرفته شده است

آشپزخانه ترکیه جزو آشپزخانه های معروف در سرتاسر دنیا است. غذاهای متنوع و خوشمزه که با هر سلیقه و ذائقه ای جور است ، مورد پسند توریست ها قرار می گیرد.

غذاهای خیابانی ترکیه هم خوشمزه و هم ارزان است و در سرتاسر شهر به راحتی در دسترس توریست ها میباشد . اگر با تور استانبول به این شهر سفر می کنید میتوانید در خیابان استقلال قدم بزنید و انواع غذاهای ترکی را تست کنید و لذت ببرید.

وضعیت آب و هوا در جذب توریست برای ترکیه اهمیت زیادی دارد. ترکیه دارای 4 فصل است و هم توریست زمستانی که علاقمند به اسکی می باشد و هم توریست تابستانی که علاقمند به آب ، ماسه و دریا میباشد ، از ترکیه لذت می برند.

خرید برای گروهی از توریست ها بسیار اهمیت دارد . وجود مراکز خرید در استانبول ، مراکز خرید در استاببول و سایر شهر های ترکیه را تبدیل به مقصد ویژه های برای علاقمندان به خرید نموده است . همینطور مارک های معروف ترک و نرخ های مناسب و با کیفیت انها نیز توریست های زیادی را هر ساله از کشورهای اطراف به ترکیه جذب می کند.

گردآورنده:http://1mohajer.com

Leave A Reply

Your email address will not be published.