انتخاب تور توکیبی روسیه مسکو سن پترزبورگ

0

انتخاب تور توکیبی روسیه مسکو سن پترزبورگ

 

اگر قصد سفر به این کشور زیبا را دارید و نمی دانید از بین تور روسیه سوچی، تور روسیه مسکو و تور روسیه سن پترزبورگ کدام یک را انتخاب کنید، ما به شما پیشنهاد می کنیم از تور ترکیبی تور روسیه مسکو سن پترزبورگ استفاده نمائید تا همزمان از دو تا از بزرگترین شهرهای این کشور دیدن نمائید.

وقتی از تور روسیه صحبت به میان می آید، ابتدا پایتخت آن مسکو به ذهن ها می آید که بزرگترین شهر این کشور است، سپس سن پترزبورگ که پس از مسکو دومین شهر بزرگ این کشور پهناور محسوب می شود که در شمال غرب آن واقع شده است که البته دو سده نیز پایتخت کشور روسیه بوده است.

در مورد قیمت تور روسیه نمی توان قیمت دقیقی بیان کرد، چون آژانس های مختلف، بسته به فصل سال، تعداد مدت اقامت در روسیه، نوع هتلی که در آن اقامت دارید و سایر موارد، قیمت های مختلفی را بیان می کنند.

از جاذبه های گردشگری شهر سن پترزبورگ همه ما فقط شب های سفید آن را شنیده و عکس های بسیاری نیز از آن مشاهده کرده ایم. اما مطمئنا که زیبائی های این شهر که دومین شهر بزرگ روسیه نیز هست، فقط به همین مورد ختم نمی شود. در این مطلب چند مورد دیگر را برای شما بیان خواهیم کرد.

 

کلیسای سنت ایزاک یکی از جاذبه های گردشگری تور روسیه مسکو سن پترزبورگ

این کلیسای زیبا بزرگترین کلیسای ارتودکس در کشور روسیه می باشد که نام دیگر آن ایزاکیوفسکی است. علاوه بر آن چهارمین کلیسای ارتودکس بزرگ جهان نیز بشمار می رود.

گنبد طلایی رنگ آن، به همراه ستون های سنگ گرانیت قرمزش ترکیب رنگ بسیار زیبایی را ایجاد کرده که هر توریستی را از انتخاب خود و سفر به این شهر و کشور خرسند می نماید و دیگر قیمت تور روسیه که در ابتدای سفر خود پرداخت کرده است در نظرشان گران نخواهد آمد.

در مقابل این کلیسا، شما مجسمه سوار بر اسب پترکبیر را نیز مشاهده خواهید کرد.

 

تور روسیه مسکو سن پترزبورگتور روسیه مسکو سن پترزبورگ

مجسمه پترکبیر نماد شهر زیبای سن پترزبورگ

این مجسمه که به عنوان یادبودی برای بنیان گذار این شهر ساخته شده است به سوارکار برنزی شهرت دارد که یکی از نمادهای معروف و برجسته این شهر محسوب می شود.

 

مجسمه پتر کبیر - روسیهمجسمه پتر کبیر – روسیه

قلعه پیتر و پاول، اولین ساختمان و اثر معماری سن پترزبورگ

همان طور که می دانید روسیه دارای قلعه ها، کاخ ها و کلیساهای بسیاریست که سعی داریم همه آنها را به شما معرفی کنیم تا بتوانید در سفر تفریحی و توریستی خود که ممکن است هرکدام از تورهای: تور روسیه سوچی یا تور ترکیبی تور روسیه مسکو سن پترزبورگ باشد (که البته قیمت تور روسیه نیز برای هر کدام متفاوت خواهد بود)، برای همه آنها وقتی را در نظر بگیرید، که البته بعید می دانم در یک سفر همه آنها میسر باشد.

یکی دیگر از این قلعه ها، قلعه پتروپاول است که در سال ۱۷۰۳ در طی یک سال در جزیره  ساخته شد اما از آنجا که استقامت و مقاومت لازم را نداشت، مجبور شدند سه سال بعد با بدنه ای سنگی دوباره آن را بازسازی کنند.

و درست ۱۷ سال پس از اولین سال ساخت آن، یعنی در سال ۱۷۲۰، بعنوان پدگان شهر و همچنین زندانی برای زندانیان سیاسی و یا بعبارتی درجه بالا بکار گرفته شد.

 

قلعه پیتر و پاول - تور روسیهقلعه پیتر و پاول – تور روسیه

با همکاری شرکت بین المللی ویزیتینگ راشا

https://visiting-russia.com

شماره تماس:

۰۲۱۸۸۱۷۶۲۰۲

۰۲۱۸۸۳۹۸۳۴۶

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.