بازی clash of clans کلش آف کلنز خرید جم آیفون آیپد

0

بازی clash of clans یک بازی سرگرم کننده، اعتیاد آور و زیباست . ما در این پست نگاهی می کنیم به بازی clash of clans یا کلش آف کلنز ساخت شرکت Supercell و آن را برای شما تست می کنیم. بازی clash of clans یک بازی استراتژیک مشابه WarCraft و Backyard Monsters و Command&Conquer  است ، که بازیکنان منابع برداشت می کنند، یک ارتش و ساختمان های قوی می سازند و نیروهای خود را در جنگ با سایر بازیکنان یا با هوش مصنوعی کامپیوتر رهبری می کنند. در آخرین آپدیت بازی کلش آف کلنز بسیاری از مشکلات گذشته ی بازی رفع شده اند و بازی بسیار روان تر از قبل شده است. 1111

تنظیمات و محدوده ها در بازی کلش آف کلنز

در بازی clash of clans شما با ساختن یک دهکده با ساختمان های کاهگلی شروع می کنید و توسط یک زن که نقش مشاور را دارد پیش می روید. این زن لباسی پوشیده دارد و  یادآور پیشبندهای وایکینگ های قرون وسطی است. به عنوان رئیس مورد خطاب قرار می گیرید و شما با نیروگیری از بربرها برای اردوگاه ارتش خود بازی را شروع می کنید. بیشتر بازی های استراتژیک چند موجودی با ارزش دارند. طلا – اکسیر- اکسیر سیاه و جم از جمله موجودی های با ارزش این بازی هستند. طلا از معدن استخراج می شود و اکسیر نیز از زمین پمپ می شود. سادگی طراحی بیشتر مناسب بازی های موبایل مانند آیفون و آیپد می باشد که برای دوره های کوتاه مدت از بازی طراحی شده اند و نبرد قبیله ها این کار را به خوبی انجام می دهد. در بازی فقط باید ساختمان ها و نیروهای نظامی ساخته شده و ارتقا پیدا کنند و برای انجام این کار فقط به طلا – اکسیر- اکسیر سیاه – زمان و جم نیاز خواهید داشت. این یک بازی استراتژیک و بسیار اعتیاد آور است. الماس یا جم به عنوان پول محسوب می شود و از آن ها برای خرید ارزهای دیگر، کاهش زمان ساخت ساختمان ها، خرید کارگران (برای ساختن بناها) و سپر یا همان شیلد برای جلوگیری از حمله شدن به شما استفاده می شود.

چگونه clash of clans را بازی کنیم

بازی clash of clans کار شما را با مقداری جم و اکسیر آغاز می کند و شما را به انجام کارهای مختلف مجبور می کند، مانند بالا بردن سرعت ساخت و سازها (خرج کردن جمها)، حمله کردن در بازی تک نفره و آشنا کردن شما با قلعه ی قبیله که قبل از اینکه بتوانید به قبیله ای ملحق شوید باید آن را مرمت کنید. در پایان مرحله ی آموزشی بازی clash of clans شما دو کارگر دارید تا با کمک آن ها ساختمان بسازید و زمین ها را پاک کنید و در حدود ۲۵۰ الماس یا جم در اختیارتان خواهد بود که می توانید آن ها را برای استفاده در آینده ذخیره کرده یا از آن ها برای سرعت بخشیدن به کارها استفاده کنید. عمل ضربه زدن و کشیدن در بازی کلش آف کلنز برای همه چیز کار می کند. اگر چه پس از آنکه نیروهای خود را اعزام کردید دیگر نمی توانید آن ها را کنترل کنید، در بازی clash of clans هر نوع از سربازهایی که شما می توانید آموزش دهید ویژگی های مختلفی دارند و اهداف متفاوتی را ترجیح می دهند. این موضوع به سادگی برداشتن سربازها و ضربه زدن برای قراردادن آن ها در قلمرو دشمن می باشد. 2222   در بازی clash of clans  شما نمی توانید به شخص خاص یا به یک دهکده خاص حمله کنید. تنها با جست و جو و یا همان سرچ کردن میتوانید حریف پیدا کنید و یا از کسی که به شما حمله کرده است انتقام بگیرید. این عمل سرعت بازی clash of clans را به طور قابل ملاحظه ای کاهش می دهد، مگر اینکه شما کمی جم خریداری نمایید. جم یا الماس را میتوانید از فروشگاه سایت تهیه کنید .  کمترین مقدار ۵۰۰ عدد برای ۵ دلار می باشد. این مقدار برای شما یک کارگر اضافه خریداری می کند. 5555 در طول بازی با توجه به دستاوردهایی که به آن ها می رسید مقداری جم به عنوان جایزه به شما پرداخت خواهد شد، به عنوان مثال زمانی که ۱۰ عدد town hall را ویران کنید یا ۲۵ عدد دیوار را نابود کنید و غیره. همچنین می توانید جم ها را هنگامی که زمین ها را پاک سازی می نمایید پیدا کنید، در واقع با پاک سازی زمین از درختان و سنگ ها تعداد اندکی جم خواهید گرفت. این درختان جم دار در طول بازی دوباره پدیدار خواهند شد، . دانلود بازی clash of clans رایگان است، می توانید بازی کلش آف کلنز را به صورت گاه به گاه انجام دهید، مثلا زمانی که وقت آزاد دارید می توانید نیروهای بیشتری را آموزش دهید، هنگام نهار به یک یا دو بازیکن دیگر حمله کنید، تمام منابعی را که ذخیره کرده اید برای ساختن بناهای جدید استفاده کنید،  بعد ازظهر دوباره بازی را چک کنید و ببینید که مورد حمله قرار گرفته و تقریبا سرنگون شده اید، در این حین می توانید در حالی که از سپر یا همان شیلد استفاده می کنید آموزش سربازان بیشتری را شروع کنید.

ویژگی های قبیله در بازی clash of clans

در زمان شروع بازی کلش آف کلنز یک قلعه متروکه در میان نقشه شما قرار دارد، برای مرمت و بازسازی این بنا که Clan Castle یا یه اصلاح CC نام دارد به مقداری طلا نیاز دارید. پس از بازسازی این قلعه می توانید به یک قبیله یا به اصطلاح Clan ملحق شوید. پیوستن به یک Clan  امکاناتی همچون چت و گفت و گو با سایر اعضای Clan و همچنین درخواست نیرو از سایر اعضا را به شما خواهد داد. در طول بازی با ارتقای Clan Castle به لول های بالاتر میتوانید ظرفیت آن را افزایش دهید تا بتوانید نیروهای بیشتری از سایر اعضای قبیله دریافت کنید. این نیروها هنگامی که نیروهای دشمن وارد محدوده ی قلعه شوند حالت تدافعی خواهند گرفت و از دهکده ی شما محافظت خواهند کرد، یا می توانید آن ها را در حین یک حمله به صورت هجومی استفاده کنید. در بازی کلش آف کلنز اعضای لول بالای قبیله معمولا سربازان قوی تری را برای اعضای لول پایین ارسال می کنند تا به خوبی بتوانند در برابر دشمنان از قبیله ی خود محافظت کنند.

مولتی پلیر در کلش اف کلنز

بازی clash of clans یک بازی چند نفره یا مولتی پلیر مفهوم پیدا می کند. یک نوار چت سراسری همیشه در دسترس است. چت ۲ قسمت دارد یکی چت عمومی و دیگری چت مربوط به اعضای قبیله یا همان Clan شما می باشد. بخش سرگرمی بازی در واقع تعامل با سایر بازیکنان می باشد. شما می توانید دهکده های دیگر بازیکنان را ببینید و یا حتی از آنان الگو برداری کنید.

bbbb

بدست آوردن غنائم در بازی

برای بدست آوردن غنائم همچون طلا – اکسیر و دارک اکسیر باید به سایرافراد هجوم ببرید. با توجه به جام یا همان کاپی که دارید بازیکنانی به شما پیشنهاد داده خواهند شد. مقدار منابع و همچنین جامی که میتوانید بدست آوردید را می بینید و ۳۰ ثانیه زمان خواهید داشت تا تصمیم بگیرید که می خواهید وارد نبرد شوید یا نه. اگر وارد نبرد نشوید، تمام آن چیزی که از دست می دهید مقدار طلایی است که برای سرچ پرداخت کرده بودید.

مفهوم جایزه دادن به نظر درست می رسد. اگر در بازی کلش آف کلنز شما لول پایین باشد و یک بازیکن لول بالا را شکست دهید، جوایزوغنائم بیشتری دریافت خواهید کرد. اگر دهکده ی شما بتواند از خود محافظت کند، جام یا به اصطلاح کاپ دریافت خواهید کرد. بعضی محدودیت ها نیز در بازی clash of clans وجود دارند، به عنوان مثال، ساختمان اصلی یا همان Town Hall شما باید به لول خاصی برسد تا بتوانید سایر ارتقاها را انجام دهید. در بازی clash of clans شرایط برنده شدن برای بازی های تک نفره و چند نفره یکسان است. با آسیب ۵۰ درصدی یک ستاره بدست خواهید آورد، نابود کردن ساختمان اصلی یا همان Town Hall یک ستاره ی دیگر نصیب شما می کند، و نابودی کامل دهکده به صوت ۱۰۰ درصدی ۳ ستاره و تمامی جوایز را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

hhhh

آیا بازی clash of clans سرگرم کننده است؟

گرافیک پرجنب و جوش، صداها و ساز و کار ساده، تمامی این ها بازی را به یک بازی سرگرم کننده برای طرفداران بازی های استراتژیک تبدیل می کند. آن هایی که حاضر به پرداخت مبلغ کمی برای بازی هایی که از آن ها لذت می برند هستند (من ۵ دلار را برای یک کارگر اضافی برای ارتقاهای سریعتر مثال میزنم) ممکن است در بلند مدت برای آن ها موثر و ارزشمند باشد.

آیا در بازی کلش آف کلنز مشکلاتی وجود دارد؟

امیدوار بودیم که نداشته باشد اما با این حال بازی clash of clans اشکالات کمی دارد. بارها مشاهده شده است که بازی برای مدت زمان کوتاهی ممکن است از کار میوفتد. گاها این مشکل به منظور تغییرات در سرور بازی رخ میدهد. اگر این اتفاق در زمانی حساس رخ بدهد برای شما هزینه بر خواهد بود. مثلا اگر شما نیروهای دفاعی در Clan Castle نداشته باشید و دقیقا در همان زمان سرور بازی اجازه ورود به بازی را به شما ندهید و شما نیز از انتظار خسته شده و بازی را برای مدتی رها کنید ممکن است پس از بازگشت مشاهده کنید که حجم زیادی غنائم از دست داده اید و دهکده ی شما با خاک یکسان شده است. البته این مشکل خاصی نیست و نباید نگران آن باشید و معمولا چند هفته یک بار اتفاق میوفتد. 7777   یکی دیگر از اشکالات احتمالی بازی clash of clans آنجاست که اعضای قبیله نیروهایی را برای شما می فرستند ولی در موجودی نیروهای نظامی شما نمایش داده نمی شوند. گاهی اوقات سرورها ارسال نیروها را ثبت می کنند و حدودا نیم ساعت دیگر آن ها را نمایش می دهند. این مشکل بارها و بارها توسط کاربران گزارش شده است.

خرید جم برای بازی clash of clans در آیفون و آیپد و آیپاد

شما برای خرید GEM یا همان الماس باید ابتدا یک اپل آیدی داشته باشید. اگر ندارید میتوانید از فروشگاه همین سایت یعنی آی اپل سنتر تهیه کنید. پس از Apple ID شما نیاز به گیفت کارت آیتونز یا itunes gift card دارید . این مورد را هم میتوانید از فروشگاه همین سایت تهیه کنید . چنانچه در خرید جم برای بازی کلش آف کلنز مشکل داشتید میتوانید با پشتیبانی سایت آی اپل سنتر تماس بگیرید. llll 9999 نبرد قبیله ها یا کلش آف کلنز یک بازی همزمان و هماهنگ نیست. به عنوان مثال زمانی که شما در بازی حضور ندارید بازیکنان دیگر می توانند به شما حمله کنند. استراتژی به معنای این می باشد که به مقدار ممکن بتوانید منابع خود را قبل از خروج از بازی استفاده کنید و همچنین نیروهای دفاعی مناسب از سایر اعضای قبیله درخواست کنید تا بتوانند یک دفاع جانانه از اموال و دارایی شما داشته باشند. 6666

نتیجه گیری

نبرد قبیله ها یا clash of clans تمام موارد مورد نیاز برای تبدیل آن به یک بازی خوب را دارد. با رایگان بودن دانلود و بازی کردن آن، این بازی می تواند برای بعضی از علاقه مندان به بازیهای استراتژیک بسیار اعتیادآور باشد. آیا من هنوز دارم این بازی را انجام می دهم؟ بله. من یک اکانت دیگر روی یک دستگاه دوم ایجاد کردم چون بازی کردن در لول پایین تر بسیار اعتیادآور است. این بازی پتانسیل تبدیل شدن به یک بازی بزرگ را دارد.

 

مزایا:

* گیم پلی متقاعد کننده

* گرافیک براق زیبا

* دانلود و بازی رایگان

 

معایب:

* نمیتوانید به شخص خاص و دهکده ی خاصی حمله کنید

* از دست دادن تمام نیروهایی که با خود به نبرد میبرید حتی در صورت سالم ماندن آنها

 

دانلود برای اندروید :           لینک

دانلود برای آیفون و آیپد :     لینک

 

4444

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.