چگونه از پاییز در تگزاس لذت ببریم ؟

0

تگزاس به خاطر تابستان ها و هئای گرمش معروف است . همان طور که گیپسی کینگ ، خواننده معروف برای الهام گرفتن در مورد آهنگ های کانتری ساید خوده به تگزاس می رفته است . اسم تگزاس همیشه با ناارامی ، خشونت ، لهجه جنوبی و کویر همراه است . تگزاس آخرین ایالتی بود که قانون لغو برده داری را پذیرفت و تا مدت ها با ایالت های شمالی درگیر جنگ بوده است . حتی بعد از پذیرش این قانون هم تا مدت ها سیاه پوستان را در این ایالت آزار و اذیت می کردند . اما همین هوای گرم باعث می شود تا فصل هاس سرد این ایالت بسیار مناسب و دیدنی شود . یکی از بهترین مکان ها برای سفر های پاییزی در آمریکا ، این ایالت است . با ما در مجله گردشگری یک مهاجر همراه باشید تا با زیبایی های این ایالت در پاییز آشنا شوید .

پاییز در تگزاس

همه فکر می کنند که که زیبا ترین مکان در پاییز نیو انگلند است ولی افرای گمشده هیچ چیزی از آنجا کم ندارد و شاید بهتر نیز باشد . هوای معتدل که حتی شما نیاز به لباس های گرم نیز پیدا نمی کنید ، درختان و برگ های زرد و نارنجی و طبیعت بی نظیر ، همگی از دلایلی هستند که باعث می شود شما این منطقه زیبا را از دست ندهید . بهترین زمان برای بازدید از این منظقه زیبا ، از میانه های اکتبر تا میانه های نوامبر است .

پاییز در تگزاس

نمایشگاه دولتی تگزاس

این نمایشگاه به مدت 24 روز از اواخر سپتامبر تا اواسط اکتبر ادامه دارد ، در شهر دالاس برگزار می شود و همچنین بزرگترین نمایشگاه ایالت نیز محسوب می شود . در این نمایشگاه شما می توانید از موسیقی زنده ، بازی های محلی ، نمایش های هنری و انواع خوراکی ها و نوشیدین ها لذت ببرید . همچنین در این نمایشگاه ها رقابت های زیادی برگزار می شود که معرئف ترین آنها مسابقه مزه برتر است که جایزه ای 100 هزار دلاری دارد .

پاییز در تگزاس

فستیوال رنسانس ، تگزاس

در ایالات متحده آمریکا فستیوال های زیادی با موضوعیت رنسانس برگزار می شود . این فستیوال شاید مهم ترین نباشد ولی مطمئنا در 5 رده نخست جای دارد . این فستیوال که از اوایل اکتبر شروع می شود تا آخری پاییز ادامه دارد . هر آخر هفته از ساعت 8 صبح آغاز می شود تا 7 بعد از ظهر ادامه دارد . در این فستیوال نمایش های زیادی برگزار می شود . شما می توانید  شعبده باز ها ، دلقک ها ، آکروبات باز ها و دوره گرد های زیادی را ببینید که در اقصی نقاط فستیوال در حال هنر نمایی هستند .

تگزاس

بازدید از پرنده های مهاجر

همان طور که می دانید تگزاس یکی از گرم ترین ایالت های آمریکا است و به همین دلیل خانه زمستانی خیلی از انواع پرنده ها می باشد . بسیاری از این پرنده ها در اوایل پاییز به این ایالت می رسند . در هر منطقه از این ایالت نوع خاصی از پرنده های مهاجر را مشاهده می کنید . یکی از مشکلاتی که سابقا وجود داشت ، شکار بی رویه محلی ها بود . از سال 2002 قوانین خیلی سختی در این مورد وضع شده است که دیگر کمتر شکارچی به خود جرات می دهد از این پرنده ها شکار کند .

منبع : http://1mohajer.com/

Leave A Reply

Your email address will not be published.