سبقت از رقبا به کمک شرکت تبلیغاتی

0

اگر دوست دارید با سرعت نور از رقبا فاصله بگیرید باید با یک شرکت تبلیغاتی بزرگ مشورت کنید …
در جهان امروز تفاوت هایی با گذشته ایجاد شده است که اگر به درستی به آن نگریسته شود می تواند به عنوان یک فرصت به شمار آید.در گذشته هنگامی که یک نفر کسب و کاری را راه می انداخت نیازی نبود برای شناساندن آن کاری کند چون همین که انسانهای پیرامونش بدانند  وی قرار است وارد زمینه ای در زمینه تجارت شود کافی بود.
اما هر روز که گذشت این مبارزه سخت تر شد و درون رینگ تعداد کسانی که می خواستند بجنگند افزایش یافت.بنابراین نیاز بر این شد که کاری انجام داده شود.این شیوه را امروز تبلیغات می نامند.تبلیغات یعنی هنر شناساندن به دیگران.تبلیغات دیگر مانند چندسال پیش نیست و تبدیل به یک هنر شده است که پیوند عمیقی با دانش روز دارد.
از سوی دیگر هنگامی که یک کالا یا یک شرکت می خواهد معروف شود و به قول اسم در کند باید نخست از حالت یک نام محدود فراتر رود بنابراین نخست باید یک برند بسازیم.
ما هنگامی که یک برند را می سازیم در واقع ستون هایی به زیر تجارت خود می زنیم تا استوارتر شود.پس از اینکه برند را ساختیم حالا باید پا به وادی برندینگ بگذاریم.شاید بپرسید برندینگ چه تفاوتی با برندسازی دارد.برندینگ گامی است به نام خود صیقل می دهیم و آن را برجسته می کنیم.ما در مرحله برندینگ خود را درگیر فرآیندی می کنیم که خود را در مسیر صفر تا صد می گذاریم تا به موفقیت برسیم.
برندینگ را می توان بخشی از ساز و کار تبلیغات هم دانست که در جریانی جدا از آن قرار می گیرد.هنگامی که می خواهیم برندسازی برندینگ و تبلیغات را انجام دهیم در واقع نیاز به یک گروه داریم که هر کدام در کنار هم مانند چرخ هایی ماشین موفقیت را به حرکت در می آورند.
هنگامی که همه ی این کارها را انجام دادیم حال نیاز به تکمیل آن داریم که همان برندینگ مناسب است.هر شرکتی هنگامی که کالایی را برای فروش ارائه می دهد نیاز دارد تا آن را در یک بسته بندی قرار دهد.برای نمونه یک شرکت مواد غذایی یک کیک تولید می کند.میتوتنیم نتیجه بگیریم آینه ی محصول شما بستگی به طراحی بسته بندی  محصول و خدمات شما دارد .
اگر به قفسه مغاره ها سر بزنید شاید ده ها مدل از همان کالا را ببینید اما مردم بیشار چیزی را می خرند که قدیمی تر است و به آن عادت دارند پس باید کاری کرد که عادت آنها تغییر کند بهترین راه ارائه کالا در بسته بندی مناسب است.پس از آن باید یک طرح داشته باشید که روی بسته بگذارید که برای طراحیش باید از طراحی گرافیک مناسب بهره ببرید.
شرکت ادریس با هدف یک شدن شما در قلب و ذهن مخاطبان هدف ٬ آماده ی ارایه جلسات مشاوره رایگان میباشد . میتوانید در ساعت اداری با شماره  ۸-۸۸۳۴۱۱۹۷-۰۲۱  تماس حاصل فرمایید تا سرآغاز موفقیت شما را با هم مشورت کنیم .
با تشکر
مدیریت شرکت تبلیغاتی ادریس
edris-ac.com

Leave A Reply

Your email address will not be published.