بنای یادبود دموکراسی

0

بنای یادبود دموکراسی

در شهر بانکوک دیدنی ها و جاذبه های بسیار زیادی وجود دارد که از جمله ی آنها می توان بنای یادبود دموکراسی را نام برد ودر نیمه راه میان سانام لانگ واقع می باشد که معماری بسیار زیبایی دارد و همانند یک دایره از شرق به سمت غرب جاده کشیده شده است. این بنای زیبا روبه روی معبد کوه طلایی ساخته شده است. این بنای زیبا برای بارها و ارزش دیدن دارد .

بنای یادبود دموکراسی بانکوک

در سال 1939بنای یادبود دموکراسی به مناسبت بزرگداشت روز انقلاب 1932، بنا شد. این بنا نماد اولین قانون اساسی کشور لبخند ها می باشد. طراحی بنای یادبود دموکراسی توسط یک فرد ایتالیایی که به این کشور مهاجرت کرده بود انجام شد. در هر قسمت از گوشه های بنای یادبود نوشته هایی کنده کاری شده است. مثلا عنوان “تعادل شخصیتی و زندگی ایده آل ” در یک گوشه ی این بنا حکاکی شده است.

بنای یادبود دموکراسی بانکوک

بنای یادبود دموکراسی را با نام بنای یادبود آزادی نیز می شناسند. این بنا در زمین سابق سلطنتی ساخته شده است . این بنا در بنای یادبود پیروزی رو به روی معبد پراکا، و معبد کوه طلا واقع شده است. این بنا بیانگر تاریخ کشور تایلند می باشد ویکی دیگر از برترین مکان های گردشگری و دیدنی های تایلند و همچنین شهر بانکوک و جاذبه های کشور تایلند محسوب می شود.

Leave A Reply

Your email address will not be published.