پارک لومپینی بانکوک

0

پارک لومپینی بانکوک

در این پارک انواع مختلفی از جانوران نگهداری می شوند که همه روزه در معرض دید گردشگران قرار می گیرد. این مجموعه آرامش بخش و سرگرم کننده  یکی از پارک‌های زیبا بانکوک می باشد. در پارک لومپینی می توان از نهایت سکویت این مجموعه استفاده کرد ، همچنین از هوای تازه تنفس و از استرس ها رهایی پیدا کرد . بازدید از این پارک چشم نواز بسیار لذت بخش است. این پارک مساحتی بیش از نیم میلیون متر مربع دارد.

پارک لومپینی بانکوک

 مردم بومی این منطقه بعد از ساعات کاری خود  به این پارک می آیند .همچنین در این پارک می‌توان انواعی از کمیاب‌ترین گیاهان بومی را دید ، از این رو میتوان پارک لومپینی بانکوک را به عنوان یک پارک جنگلی شناخت. در اطراف این پارک برج های بسیار بلندی وجود دارد.

پارک لومپینی بانکوک

صبح هنگام یا وقت غروب پارک لومپینی بانکوک بسیار دیدنی و زیبا می شود. در آخرهفته‌ها خانواده‌هایی هستند که برای گذراندن اوقات فراغت و پیک‌نیک پارک لومپینی را انتخاب می کنند و هوای خوب آن لذت می برند. در فضای باز پارک لومپینی بانکوک امکانات رفاهی و تفریحی بسیاری از جمله قایق‌رانی و سالن های بدنسازی وجود دارد. همچنین قبل از غروب آفتاب در فضای باز این پارک کلاس ایروبیک رایگانی برگزار می شود که استفاده از این کلاس ها برای عموم آزاد است. حتی در این پارک قسمت هایی در نظر گرفته شده است که مناسب بازی بسکتبال و والیبال هستند.

پارک لومپینی بانکوک

در اغلب ایام تعطیل از جمله بعدازظهرهای یکشنبه موسیقی جاز محلی یا ارکستر کلاسیک در فضای باز پارک برای عموم اجرای رایگان دارند. همچنین در پارک لومپینی بانکوک فروشنده‌های دوره ‌گرد مدام در بین مردم در حال چرخیدن هستند و شیرینی های خوشمزه و سبک  خود را در اختیار مردم  قرار می دهند. این پارک انقدر وسیع می باشد که همه گونه امکاناتی می توان در آن پیدا کرد. این پارک جزو بهترین دیدنی های تایلند و همچنین دیدنی های بانکوک به شمار می رود.

Leave A Reply

Your email address will not be published.