راهنمای خرید اینترنتی تشک

0

در اینکه ما به طور متوسط یک سوم زمان خود را در بستر می‌گذرانیم کسی شکی ندارد. پس خرید تشک نباید ساده گرفته شود زیرا روز خوب ما از رختخواب شروع می شود.

از حراج تشک بخرید!!!

مشاوره رایگان | تخفیف های ویژه | حمل رایگان | تحویل ویژه

bedsale.ir

021-28423448

0910-2014751

چند عامل را باید در خرید تشک در نظر بگیریم تا به بهترین گزینه خرید تشک خود برسیم و سپس آن را تهیه کنیم.

سعی می کنیم این مطلب را با توجه سوالات و تعامل با مصرف کنندگان به روز کنیم تا شما را به انتخاب خوب خود نزدیک کنیم.

آیا کمر درد خاصی دارید؟

  • دیسک کمر
  • گودی کمر
  • مسائل دیگر

اگر دیسک کمر دارید ور در جای با درجه سفتی بالا (مثل زمین) راحت تر هستید به سراغ تشک‌های اسفنجی یا طبی بروید.

اگر گودی کمر دارید تشک های با درجه سفتی متوسط برای شما مناسب تر است. همینطور تشک‌های مموری فوم فوق العاده حس خوبی برای گودی کمر دارند زیرا تمام انحنای بدن را پر می‌کنند.

نوع تشک یا اسکلت تشک:

ما ۳ دسته کلی تشک داریم:

  1. تشک های فنری مرسوم که اسکلت آنها فنری متصل است. تمام فنرها در این نوع تشک به هم بافته شده اند و حرکت سطح تشک به حالت صفحه است. دقیقا وقتی لبه تشک می نشینید سمت دیگر حرکت می کند و در تشک های دو نفره هنگام نشست و برخاست یا غلتیدن کاملا قابل احساس است.
  2. تشک های فنری منفصل که جدید بوده و فنرهای آن جدا از هم قرار دارد. این جدا بودن فنر ها باعث می شود که هر فنر براساس میزان میزان وزن و فشاری که به آن وارد میشود عمل کند. این عملکرد فنرها ۲ مزیت مهم برای تشک ایجاد می کند یکی اینکه باعث حالت گیری تشک براساس شکل بدن کسی می شود که روی آن می خوابد و ارگونومی بدن را حفظ می کند. دوم آنکه از ایجاد ارتعاش و لرزش در تشک جلوگیری می کند که در تشک های دو نفره خیلی عامل مهمی به شمار می آید.
  3. تشک های اسفنجی که بازار به تشک های طبی مشهور هستند. این تشک ها طبع بسیار سفتی دارند ( خوابیدن روی تشک طبی مثل خوابیدن روی زمین است !).

کدام نوع از تشک ها برای من مناسب است:

اگر پزشک برای شما تشک طبی یا مدیکال تجویز کرده است یا اینکه برای خوابیدن جای سفت را ترجیح می دهید تشک طبی بخرید.

در ذهن عموم مردم تشک طبی یعنی تشک استاندارد، ولی این باور نادرستی است. تمام محصولات برندهای تشک استاندارد هستند. تشک طبی یا مدیکال بیشتر توسط پزشکان برای بیماران استخوانی و عضلانی و یا مسن تر ها تجویز می شود.

اگر تشک دو نفره می خواهید بخرید پیشنهاد ما خرید تشک فنر منفصل است، مهمترین دلیلش هم همانطور که در توضیحاتش گفتیم عدم ارتعاش و لرزش در سطح تشک است و شما هنگام خوابیدن، بلند شدن و غلتیدن همسرتان لرزشی در سطح تشک احساس نمی کنید.

تشک های فنری یا همان فنر منفصل ها نیز جایگاه خود را در بازار دارند. قیمت آنها مناسب تر بوده، و از لحاظ میزان سفتی بین تشک های طبی و فنر منفصل قرار می گیرند.

ارتفاع یا قطر تشک

امروزه با روند افزایش ارتفاع تشک ها مواجه هستیم تشک هایی تا ارتفاغ نیم متر!!! ولی الزاما با افزایش ارتفاع کیفیت افزایش نخواهد یافت.

اولین نکته ای که برای انتخاب ارتفاع تشک خود باید مد نظر قرار دهید این است که سرویس خواب شما حداقل و حداکثر چه ارتفاعی از تشک را در خود جای می دهد.

خیلی ساده می توانید نسبت به تشک قبلی یا اگر سرویس خواب شما جدید است با متر اندازه گیری کنید. خیلی مهم است که این اندازه گیری نسبت به تاج تخت شما باشد که زیبایی سرویس شما را تغییر ندهد.

اما اگر باکس تخت استفاده می کنید می توانید از هر ارتفاعی از تشک ها استفاده کنید.

بررسی فنی تشک ناژین

تشک ناژین یک تشک از سری تشک های طبی فنری است که درجه سفتی بیشتری از متوسط دارد و فنری بودن آن خیلی احساس نمی شود. اسکلت فنری متصل و لایه ترموفلت و اسفنج ویژه باعث این درجه سفتی بالا هستند. قیمت تشک ناژین در رده قیمت های متوسط رو به پایین قرار دارد که ارزش خرید آن نسبتا بالاست و همتراز قیمت های دیگر شرکت ها با رده قیمت های اقتصادی هستند می باشد. اگر یک تشک با درجه سفتی بیشتر از متوسط دوست دارید که علاوه بر آن قیمت خوب و کیفیت بالا داشته باشد انتخاب ناژین هوشمندانه است.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.