تاثیرات دولت کانادا بر مهاجران و مهاجرت؟

0

با عوض شدن دولت کانادا بار دیگر امید به مهاجران برگشته است زیرا تاثیرات دولت کانادا بر مهاجران و مهاجرت میتواند بسیار مثمر ثمر بوده و تاثیرات بسیار مثبتی بر روی اخذ ویزا برای آنها داشته باشد در زیر به تعدادی از این تاثیرات دولت کانادا بر مهاجران و مهاجرت اشاره می کنیم.

تاثیرات دولت کانادا بر مهاجران

تاثیرات دولت کانادا بر مهاجران و مهاجرت؟
مهاجرت به کانادا

 

تغییر دولت کانادا خبری بود که اکثریت شهروندان کانادایی را خوشحال کرد. این خبر به ویژه موجبات خرسندی مهاجران فعلی و ساکن کانادا را فراهم کرد, چون دولت محافظه کار قبلی با وضع قوانین عجیبی تا مرز ابطال امتیاز شهروندی مهاجرانی که ساکن و شهروند قانونی کانادا هستند پیش رفته بود.

انتظار می رود که دولت جدید لیبرال با رهبری ترودوی جوان به تمام قوانین غیر عادلانه و بعضا نژاد پرستانه تصویب شده در ۱۰ سال حکومت دولت آقای هارپر محافظه کار خاتمه دهد.

تاثیرات دولت کانادا بر مهاجران

تغییرات سیاسی جدید کانادا در کل شرایط را برای ایرانیان، چه مقیم کانادا و چه متقاضیان مهاجرت به کانادا بهبود خواهد داد. آقای جاستین تردو، نخست وزیر جدید کانادا پس از پیروزی انتخاباتی صحبت از بهبود روابط با ایران و بازگشایی سفارت کانادا در تهران را کرده است.

در چند سال گذشته، تحریمهای بانکی و تجاری و عدم ارتباطات سفارت خانه ای دو کشور ایران و کانادا دشواری هایی را برای ایرانیان مقیم و سیتیزن کانادا به وجود آورده بود.

 

تاثیرات دولت کانادا بر مهاجران و مهاجرت؟
تاثیرات دولت جدید کانادا

اما در این میان به نظر می رسد این تغییرات تاثیرات دولت کانادا بر مهاجران بیشتر خواهد بود. در دوره دولت محافظه کار هارپر سال به سال شرایط تمام روشهای مهاجرت کانادا دشوارتر می شد.

محدود کردن ظرفیت پذیرش, درخواست برای مدارک زبان با نمرات بسیار بالا, مردودی پرونده های واجد شرایط, عدم صدور مجوز برای انتقال وجوه سرمایه گذاری برای متقاضیان روشهای مهاجرت بیزنسی فقط چند مورد از مشکلات متقاضیان مهاجرت به کانادا در دوره حکومت دولت قبلی کانادا بود.

پیشبینی ها حاکی از این است که با انتخاب آقای جان مکالم “John McCallum” به عنوان وزیر مهاجرت جدید کانادا, شرایط مهاجرت از قبل بهتر خواهد شد, چراکه وزیر جدید سابقه طولانی مبارزه با سیاستهای مهاجرتی دولت سابق کانادا را در رزومه خود دارد.

 

منبع : http://1mohajer.com

Leave A Reply

Your email address will not be published.